Haber

Four Points by Sheraton yelken takımı yelken yarışlarında ilk 2’ye girdi

“Mutlu çalışan, mutlu misafir” mottosunu benimseyen Four Points by Sheraton ekibi bu yıl düzenlenen yelken yarışlarına da katıldı. Gemini Sailing bünyesinde kurulan ekip, 8-9 Nisan tarihlerinde gerçekleşen Bauisc trophy’nin 2. etabını 3-2-2 derece alarak genel klasmanda 2. etabı tamamladı.

Er Investment bünyesindeki dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri Marriott’un markalarından Four Points by Sheraton ekibi ve 20 yıllık yarış ve spor tecrübesine sahip eğitmen kadrosuyla yelken eğitimleri, workshoplar ve motivasyon etkinlikleri düzenleyen Gemini Sailing. yelken tecrübesi de bu dönemde devam etti. özgürlüğe yelken açtı.

etabı 2. sırada tamamladı

Yelken yarışlarında başarıdan başarıya koşan Four Points by Sheraton grubu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yelken yarışlarında büyük başarılara imza attı.

Bauisc trophy’nin 2. etabında 8-9 Nisan tarihlerinde düzenlenen diğer 3 yarışta da derece alan otel personeli, Cumartesi Coğrafi yarış ve Pazar günü yapılan 2 şamandıra yarışı sonucunda 3-2-2’lik dereceyi elde ederek yarışı bitirdi. genel sıralamada 2. aşama. Yarışın 4. ayağı 29 Nisan 2023 Cumartesi günü oynanacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-erdek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu