Haber

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’nun sığınmacı çıkışına ilişkin yorumu: Gözlerimi kapattım, kendi kendime konuşuyor sandım

Zafer PartisiGenel Lider Ümit Özdağ, yarın CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme yapacağını söyledi.

2. TIP DEĞERLENDİRMELERİ

Flash TV’de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ortada yaşanacak ikinci tıp yarışı hakkında kritik değerlendirmelerde bulundu.

TELEFON GÖRÜŞMESİNDEN SONRA YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Ümit Özdağ, bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüğünü, yarın yüz yüze görüşeceklerini bildirdi. Özdağ, “Bugün Kemal Bey ile telefonda görüştük. Bunlar normal şeyler. Henüz saat belli değil. Önce tek tek sonra hep birlikte bir görüşme olacak. Süreç içinde netleşecek” dedi. dedi.

“KEMAL KONUŞUYOR ZAMAN KONUŞUYORUM zannediyordum”

Kılıçdaroğlu’nun son açıklamalarındaki mülteci vurgusuna değinen Özdağ, “Dün ve bugün Kemal Bey’in açıklamasına bakın. Gözlerimi kapattım, kendim için konuşuyorum sandım. 13 milyon mülteci olduğunu bir ben biliyorum” dedi. 10 milyon, yanlış bilgi verdiler.”

“SERTİMİZDE GERÇEKTEN BÜYÜK BİR YÜKLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

Özdağ, “Şu anda herhangi bir taraf eğilimi yok, müzakere süreci var. Defalarca ne söyleyeceğimizi konuştuk. Değerlendirmelerimizi yaptık, üssümüzle müzakereler sürüyor. Gerçekten çok ciddi bir durumla karşı karşıyayız.” Sırtımızda büyük bir yük var. Türkiye’de tecrit ve esasen sağlıksız bir zeminde devam ediyor. Kendi imkanlarımız ve imkanlarımız ölçüsünde izin vermemeye çalışıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu